CloudArmor – Bezpieczne środowisko AWS

CloudArmor – Bezpieczne środowisko AWS

CloudArmor to usługa, która pomoże Ci zbudować bezpieczne środowisko AWS, które spełnia najwyższe standardy ochrony danych… Niezależnie od tego, czy jesteś startupem, czy dużą firmą, nasze rozwiązanie zapewni Ci spokój ducha i skupienie na rozwijaniu swojego biznesu.

Co zyskasz korzystając z Cloud Armor?

Prawidłowe utworzenie i zabezpieczenia kont AWS:

Tworzenie i zarządzanie kontami w AWS stanie się prostsze i bardziej bezpieczne. Nie martw się o nieuprawniony dostęp – pomożemy Ci to zrobić, tak jak trzeba!

Separacja i izolacja środowisk (DEV, TEST, PROD, etc.)

Zadbaj o właściwy poziom separacji i izolacji środowisk Twojej aplikacji. Przygotujemy konfigurację spełniającą Twoje wymagania.

✅ Zarządzanie uprawnieniami i dostępami

Miej pełną kontrolę nad uprawnieniami użytkowników i dostępem do zasobów. Określ precyzyjnie, kto ma dostęp do czego – to Ty decydujesz.

✅ Monitoring i logowanie operacji w chmurze AWS

Miej podgląd na to, co dzieje się z Twoimi zasobami w czasie rzeczywistym. Monitoruj i rejestruj operacje, by skutecznie wykrywać i reagować na potencjalne zagrożenia.

✅ Monitorowanie i kontrola kosztów zużycia

Zoptymalizuj swoje wydatki. Na bieżąco śledź zużycie zasobów i podejmuj mądre decyzje finansowe.

Skorzystaj z CloudArmor i ciesz się bezpieczeństwem swojej infrastruktury w chmurze AWS. Nie trać czasu i eliminuj niepotrzebne ryzyko. Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do zadowolonych klientów, którzy z nami odkryli spokój i pewność działania.

Co otrzymasz w ramach usługi CloudArmor?

1️⃣ Opracowanie i pomoc przy utworzeniu organizacji AWS (AWS Organizations)

Załóż strukturę organizacyjną w AWS w sposób prosty i efektywny. Pomożemy Ci wdrożyć optymalną strukturę organizacyjną, abyś mógł zarządzać zasobami w sposób zgodny z Twoimi potrzebami.

2️⃣ Konfiguracja dostępów i uprawnień (np. AWS IAM Identity Center)

Zapewnij kontrolę i bezpieczeństwo w dostępie do zasobów AWS. Skonfigurujemy dla Ciebie odpowiednie uprawnienia i dostępy, abyś mógł kontrolować, kto ma dostęp do Twoich danych i aplikacji.

3️⃣ Konfiguracja monitoringu i logowania zdarzeń (AWS CloudTrail)

Będziesz na bieżąco z tym co się dzieje w Twoim środowisku AWS. Zyskasz kontrolę nad zdarzeniami, a w przypadku podejrzanych aktywności, będziesz w stanie szybko reagować.

4️⃣ CloudArmor Pack

Otrzymasz gotowe polityki zabezpieczające, które pomogą Ci wdrożyć niezbędne środki bezpieczeństwa w Twojej organizacji AWS. Dzięki temu unikniesz potencjalnych luki w zabezpieczeniach i zyskasz spokój ducha.

5️⃣ Monitoring kosztów

Nie chcesz przekraczać budżetu? Razem przygotujemy konfiguracją dającą Ci spokój i poczucie kontroli nad wydatkami.

Interesuje Cię Bezpieczne środowisko AWS?

Wybierz CloudArmor i ciesz się pełnym bezpieczeństwem swojej infrastruktury w chmurze AWS. Nie ryzykuj, postaw na sprawdzone rozwiązanie!

Rozwiązanie przeznaczone jest dla każdego, kto:

Pragnie zbudować bezpieczne środowisko chmurowe dla swoich aplikacji

Jest na etapie tworzenie swojego konta w chmurze AWS

Potrzebuje zweryfikować stan obecnej konfiguracji (audyt)

Zależy mu na bezpieczeństwa danych swoich klientów

Skontaktuj się z nami, a my powiemy Ci jak to zrobić.

Sprawdź nasze materiały