"YOU CAN'T DO TODAY'S JOB WITH YESTERDAY'S METHODS AND BE IN BUSINESS TOMORROW"


Info Break - Public Cloud User Group

Info Break - Public Cloud User Group

Cześć. Dziś wyjątkowo będzie o nadchodzącym spotkaniu Public Cloud User Group, które już w ten czwartek.

Zapraszamy już od godziny 9-tej, szybka rejestracja i będzie jeszcze sporo czasu na kawkę i luźne rozmowy przed oficjalnym startem o 10. Pełna agenda spotkania dostępna jest na stronie wydarzenia.

Mam super wiadomość! Są jeszcze wolne miejsca, dlatego jeśli masz czas, to zapraszam. Jeśli nie było Cię na żadnym spotkaniu, to zerknij na poprzednie edycje, naprawdę warto!

Poniżej, kilka przydatnych informacji.

Miejsce:

Spotykamy się w nowym biurze Aviva, Gdański Business Center, Budynek C - Inflancka 4a, Warszawa (niedaleko Dworca Gdańskiego i Arkadia).
W budynku, udajemy się na prawo od recepcji z roślinami w stronę wind.
Spotkanie jest na siódmym piętrze, duża przestrzeń Beach Bar. Windy działają z kartą dostępową, dlatego w czasie rejestracji, ktoś będzie tam na was czekał. Jednak nie będziemy tam stali cały czas, dlatego prośba do was aby w miarę możliwości przybyć w czasie rejestracji.

Dojazd:

Dla chcących przyjechać autem należy pamiętać, że rejon biura objęty jest płatną strefą parkowania. Alternatywą może być parking w Arkadii + krótki spacer (patrz mapka).
PCUG7-Mapka

Dość łatwo można też dostać się komunikacją miejską, do dyspozycji jest Metro (M1), oraz spora lista lini autobusowych i tramwajowych:
PCUG7-transport

Bardzo się cieszę na to spotkanie, mam nadzieję, że uda nam się zebrać w jak największym gronie.

Jeśli jednak zmieniły Ci się plany, to liczę, że na kolejne spotkanie uda Cie się dotrzeć. Mam też gorącą prośbę o zmianę statusu RSVP na NO. Dajmy szansę na udział w spotkaniu osobom z “waitinglist”.

Będzie też Live Stream, dlatego jeśli nie możesz przybyć, obserwuj kanał Chmurowisko na Facebook, tam pojawią się wszystkie informacje.

Do zobaczenia!


Share this:


Komentarze: