"YOU CAN'T DO TODAY'S JOB WITH YESTERDAY'S METHODS AND BE IN BUSINESS TOMORROW"


Info Break #44

Info Break #44

Info Break

Pierwsze kwietniowe wydanie Info Break. Specjalnie dla Was ciekawa porcja czytania jak zwykle o chmurze i tematach wokół. Wydarzenia, konferencje i meetupy.

AWS journey — API Gateway & Lambda & VPC performance - świetny tekst o tym co i jaki ma wpływ na performance i czas “odpalania” fukncji w AWS Lambda. Must read dla każdego używa tego serwisu.

How Microsoft builds its fast and reliable global network - dla każdego, kto lubi techniczne “smaczki” :) Dla porównania można poczytać jak wygląda to również w AWS Infrastruktura AWS od środka

My excellent cloud adventure: first steps, first mistakes - dobre czytanie nt doświadczeń i wniosków z migracji. Ciekawe podejście Microsoft IT’ Cloud Strategy.

Is it on AWS? - proste narzędzie do sprawdzenia czy dana strona jest na AWS. Oczywiście jest to widoczne gdy nie “przesłaniacie” się rozwiązaniami jak np. CloudFlare

Join us at Microsoft Ignite - niedawno ruszyła rejestracja na jeden z “grubszych” eventów Microsoft. Wrzesień 25-29, Orlando, Floryda.

Wydarzenia, nauka itp.

W tym tygodniu:

4 Kwietnia - IV Edycja Cloud Community - to już jutro, IV edycja, podczas której będzie okazja posłuchać najlepszych specjalistów z branży “chmurowej”, oraz poznać ciekawych ludzi i wymienić się doświadczeniami. Jeśli chcesz posłuchać o tym gdzie i jak szukać oszczędności, jak różne podejścia mogą wpływać na Twój rachunek za usługi chmurowe, zapraszam na moją sesję. Ścieżka Technologiczna, godziana 16:50. Będą prawdziwe use-casy i prawdziwy hajs!

6 Kwietnia - AWS UG #24 Katowice - w tym tygodniu również spotkanie Katowickiej grupy AWS.

W najbliższej przyszłości:

11 kwietnia - Cloud Infra - Meetup #3 - Warszawa - z kolei w przyszłym tygodniu odbywa się trzecie spotkanie Cloud Infra w pełni poswięcone rozwiązaniom chmury hybrydowej.

18 kwietnia - [GDN] 2 spotkanie Microsoft Azure User Group w Trójmieście

20 kwietnia - InfraXstructure - będzie to już trzecia edycja konferencji na której technicznie bez zbędnego bełkotu mówi się o najnowszych trendach i rozwiązaniach Cloud & Data Center. Jeśli nadal rozważasz uczestnictwo, to mam dla Ciebie specjalny kod zniżkowy: ZIOM na 20%! Zapraszam w imieniu organizatorów.

22 kwietnia - Global Azure Bootcamp 2017 - przypominam też o Azure Bootcamp. W Polsce spotkania odbędą się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Nie zwlekaj i rejestruj się, bo miejsc pomału ubywa.


Share this:


Komentarze: