"YOU CAN'T DO TODAY'S JOB WITH YESTERDAY'S METHODS AND BE IN BUSINESS TOMORROW"


Info Break #43

Info Break #43

Info Break

Info Break wydanie numer 43. Mała lekka porcja czytania na początek tygodnia:

Eight ways enterprises struggle with public cloud - ciekawy tekst by Tim Crawford, o tym z jakimi rzeczami muszą zmierzyć się duże firmy planujące migracje do chmury.

Culture Eats Strategy for Breakfast: Friedkin’s Journey Toward XOIT & High-Multiple Cultures - bardzo fajny post o zmianach organizacyjnych/kulturowych w Friedkin’s Journey. Co wspólnego mają za sobą terroryści, startupy i co w tym robi chmura?

AWS Step Functions: a Serverless Orchestrator - AWS Step Function, jedna w ności ogłoszonych na ostatnim re:Invent. Na blogu CloudAcademy dość szczegółowy opis tego jak działa i jakie może mieć zastosowanie.

Build Your Own Text-to-Speech Applications with Amazon Polly - jeśli potrzebujesz rozwiązania konwertującego tekst na mowę, Tomek Stachlewski (Solution Architect w Amazon Web Services), ma na to świetne rozwiążanie. W dodatku w pełni serverless!

AWS Reserved Instances vs. Google Committed Use Discounts - Na ostatniej konferencji Next, Google przedstawiło swoje rozwiązanie jako odpowiedź na AWS RI. Artykuł przedstawia porównanie tych dwóch usług.

Important InterConnect 2017 Announcements - chwilę temu odbyła się konferencja IBM InterConnect, a oto lista najważniejszych ogłoszeń.

Wydarzenia, nauka itp.

W tym tygodniu:

28 Marca - [LDZ] 5 spotkanie Microsoft Azure User Group w Łodzi

29 Marca - var Sovia = new Tech(); - została jeszcze możliwość uczestnictwa on-line.

W najbliższej przyszłości:

4 Kwietnia - IV Edycja Cloud Community - czyli z tydzień IV edycja CC.

6 Kwietnia - AWS UG #24 Katowice

11 kwietnia - Cloud Infra - Meetup #3 - Warszawa

20 kwietnia - InfraXstructure

22 kwietnia - Global Azure Bootcamp 2017 - w Polsce spotkania odbędą się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Rejestracja jest już otwarta.


Share this:


Komentarze: