"YOU CAN'T DO TODAY'S JOB WITH YESTERDAY'S METHODS AND BE IN BUSINESS TOMORROW"


Info Break #34

Info Break #34

Info Break

Po krótkiej przerwie, kolejne wydanie Info Break. Zapraszam do lektury.

Why cloud makes agile and DevOps more important - samo implementacja praktyk DevOps nie jest łatwa, a z pewnością nie w środowisku prywatnym.

More proof the cloud is winning big - jak widać trend jest dośc jasny, chmura (każda) rośnie tak szybko jak tradycyjna infrastrutura IT idzie w dół.

Three Reasons Why 2017 Will See Massive Cloud Migration - wielu uważa, że ten rok będzie rokiem masowych migracji do chmury. David Linthicum pokazuje jakie są trzy podstawowe powody tego trendu.

Will the cloud be a safe haven for data in 2017? - obawy o to czy chmura jest bezpieczna nie są już głównym powodem rozmyślań. Powód jest prosty, niektórzy już odrobili pracę domową i widząc to jakie rozwiązania zabezpieczające oferują dostawcy chmury, zrozumieli, że to właśnie w chmurze dane mogą być bardziej bezpieczne.

2017: The year of serverless? - sporo wszędzie się mówi nt rozwiązań serverless, czy zatem ten rok może być zdominowany przez ten trend?

The 3 Hottest Cloud Jobs for 2017 - jak w tytule.

2017 Trends in Cloud Computing: Cloud is the new normal - ciekawy wpis, nie tyle o konketnych technologiach związanych z chmurą, a raczej o różnych efektach samego trendu chmury.

[AWS vs Azure] Security Groups - fajne proste porównanie zasad działania SG w przypadku AWS i Azure.

Wydarzenia itp.

W tym tygodniu:

24 Stycznia - [WRO] 5 spotkanie Microsoft Azure User Group we Wrocławiu - już jutro, spotkanie Wrocławskiej grupy Azure.

26 Stycznia - Cloud Infra - Meetup #2 - Warszawa - a w czwartek drugie spotkanie entuzjastów szerokopojętej chmury w każdym wydaniu.

W niedalekiej przyszłości:

8 Luty - [WAW] 12 spotkanie Microsoft Azure User Group w Warszawie

15 Luty - AWS User Group #22 Trójmiasto

16 Luty - [LDZ] 4 spotkanie Microsoft Azure User Group w Łodzi

23 Luty - AWS User Group #21 Kraków

2 Marca - Public Cloud User Group #008 - Warszawa - o tym wydarzeniu pewnie będą ciągle pisał w najbliższym czasie. Wkładamy mnóstwo energii w to aby kolejne spotkanie było jeszcze lepsze. Za chwile będą pojawiać się informacje o kolejnych prelegentach. Nie czekaj, zapisuj się poprzez ten link, bądź baner po prawej stronie.


Share this:


Komentarze: